NicProxy Alan Adı Kayıt Operatörü

ICANN-Akredite Kayıt Operatörü

NicProxy,
Domain Registrar

Geleceğinize NicProxy ile
yatırım yapın, kazancınızı arttırın.

Müşteri Girişi

NicProxy VeriSign .COM ve .NET

Akreditasyonlar Tarih 1.10.2009

.com alan adi kaydi VeriSign .com ve .net alan adi uzantilari için yetkili "Ana Kayit Operatörü"'dür (Registry), direkt alan adi satisi yapmamaktadir. Sadece VeriSign tarafindan yetkili Kayit Operatörleri (Registrars) alan adi kayit ve ilgili islemleri gerçeklestirmektedir.

Ticari amaçli en üst seviye ve en çok tercih edilen alan adi uzantisi olan .com günümüzde heryerde çesitli is iliskileri ve iletisim için kullanilmaktadir.
"Network" anlamina gelen, üst seviye ve çok tercih edilen alan adlarindan birisi olan .net günümüzde servis ve iletisim saglayicilar için global internetin omurgasi olmustur.

.net alan adi kaydi NicProxy VeriSign tarafinda tüm teknik altyapi gerekliliklerini ve sertifikasyon sürecini basari ile tamamlamistir. "Certified Partner" olarak .com ve .net alan adi kayit ve ilgili hizmetleri "NicProxy Kayit Sistemi" ile müsterilerine saglamaktadir.

NicProxy Web Arayüzü ve XML API üzerinden .com ve .net alan adi kayit ve ilgili islemlerinizi online hemen yapabilirsiniz. Detayli bilgi için NicProxy Müsteri Hizmetleri ile görüsebilirsiniz.

Geri dön

Hemen başvur!

Nasıl NicProxy bayisi olabilirim? Bayi programı hakkında detaylı bilgi

NicProxy Haber

Tüm duyuru ve haberler  NicProxy RSS

NicProxy API, Bayi Araçları ve Platform hakkında detaylı bilgi

Test Sorgusu

www.