NicProxy Alan Adı Kayıt Operatörü

ICANN-Akredite Kayıt Operatörü

Türkiye'de Bir İlk!
"NicProxy API"

Alan adı işlemlerini ister
web arayüzünden isterseniz
API üzerinden anında yapabilme.

Müşteri Girişi

Platform

Web Arayüzü, E-posta API ve XML API

NicProxy bayilerine farklı platformlar ile hazır çözümler sunar; Alan adı yönetimleriniz için üç farklı arayüzden istediğinizi seçebilirsiniz. Her arayüz, çeşitli merkezi kayıt operatörleri (Registries) için isteklerinizi merkezi API sunucumuz tarafından alarak değerlendir.

Web Arayüzü

Basit, hızlı ve kullanışlı web arayüzü üzerinden anında alan adı kaydı, bilgi değişikleri veya ilgili diğer alan adı işlemlerini yapabilirsiniz. Kendi web sitesi üzerinden hizmet vermeyi planlamayan, aylık belirli alan adı işlemleri yapan küçük ölçekli bayiler tarafından kullanılabilir. Web arayüzü hakkında detaylı bilgi »

E-posta API

Orta ölçekli bayiler için önerilen, tercih edilen E-posta API; e-posta şablonlarımızı kullanarak alan adı kayıt ve diğer işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar. Sistemde tanımlanmış olan kimlik bilgileriniz ile imzalı e-postalar merkezi sunucumuz tarafından otomatik olarak işlenir.

NicProxy XML API

Büyük ölçekli bayiler güçlü API üzerinden sunucumuza direkt bağlantı ile tam otomasyon sağlayabilirler. NicProxy XML API web sitenizden alan adı işlemlerinizi manuel müdehalede bulunmaksızın otomatik olarak anında yapabilme imkanı sağlar. HTTP XML API entegrasyonu kullanıma hazır script'ler ve dokumantasyon ile basitleştirilmiştir. API hakkında detaylı bilgi »

Hemen başvur!

Nasıl NicProxy bayisi olabilirim? Bayi programı hakkında detaylı bilgi

NicProxy Haber

Tüm duyuru ve haberler  NicProxy RSS

NicProxy API, Bayi Araçları ve Platform hakkında detaylı bilgi

Test Sorgusu

www.