NicProxy Alan Adı Kayıt Operatörü

ICANN-Akredite Kayıt Operatörü

NicProxy,
Domain Registrar

Geleceğinize NicProxy ile
yatırım yapın, kazancınızı arttırın.

Müşteri Girişi

Yeni uzantilarin satisina baslandi

Yeni Hizmetler Tarih 19.06.2014

Alan adi Yatirimcilari Hazir misiniz ? Sizler için en çok tercih edilen alan adi uzantilarini , en uygun fiyata kayda açtik !

Dünyanin en popüler alan adi uzantilarini kaydetmeye baslayarak sizde gelecege karli yatirimlar yapanlar arasinda yerinizi alin !

Iste internet ekosisteminin yeni gözdeleri , birbirinden jenerik yeni alan adi uzantilari

.center Alan adi seçiminde isin merkezinde olmak isteyen sirketler, organizasyonlar, sivil toplum kuruluslari için en iyi domain uzantisi !

.company Sirketinize özel jenerik bir alan adi uzantisi için hala ne bekliyorsunuz ? .Company sirketiniz için ideal bir alan adi uzantisi . Hemen kaydederek sirketinizin ismini koruma altina alin !

.email Iste size dünyanin her yerinde taninan popüler mi popüler bir domain uzantisi. Ister sirketiniz için kaydedin ,ister önemli projeleriniz için … Yogun email trafigini .email ile karsilayin !

.gallery Kendi galerisini kurmayi hayal edenler için ! Tasarimlarinizi , resimlerinizi , ticari faaliyetlerinizi…Kisaca sergilemek istediginiz ne varsa ; .gallery kiymetli eserlerinizi sergilemek için çok tercih ediliyor , bizden söylemesi !

.photography .photos .photo .pics Degerli anlarinizi ölümsüzlestirdiginiz kareleri .photography ile dünya ile paylasin ! Bu alan adi sayesinde internetteki herkes sizi daha yakindan taniyacak ! Kisiler, fotograf tutkunlari , fotograf stüdyolari için en dogru seçim.

.guru Bu isin ehli benim diyen ,isin üstadlarina özel bir alan adi uzantisi kaydederek yeteneklerinizi ,uzmanlik alanlarinizi dünyaya duyurun ! .guru ile isi üstadlarina biraktik.

.wiki Wiki web projeleri , bilginin en degerli varligimiz oldugunu ve bilginin paylastikça çogaldigini bize en güzel sekilde gösterdi. Simdi siz de bilgi birikiminizi kendi alan adiniz ile paylasabilecek , aginizdaki kisileri bu birikimin bir parçasi yapabileceksiniz !

.club Karsinizda en popüler yeni alan adi uzantisi . Genel kayda açildigindan beri dünya genelindeki , spor tutkunlari , spor kulüpleri, fanatikler , gece kulüpleri , barlar ,kafeler , organizasyonlar tarafindan onbinlerce kaydedilerek , en çok kayit alan yeni domain uzantisi oldu . Geç kalmadan kulüp’te yerinizi alin !

.link Baglantilarinizi güçlendirin. Dünya genelinde tüm ülkelerde taninacak bir uzanti ile aginizi genisletin !

.kim Yine en popüler alan adi uzantilarindan birisi ! Kendini en iyi sekilde tanitmak isteyen kisiler, organizasyonlar, ünlüler için ; .Kim ! Onlara kim oldugunuzu gösterebileceginiz en ideal alan adi uzantisi

.holdings Büyük ölçekli sirketler, organizasyonlar bu alan adi ile klasini kanitlayacak. Hemen Kaydetmeye Baslayabilirsiniz !

Geri dön

Hemen başvur!

Nasıl NicProxy bayisi olabilirim? Bayi programı hakkında detaylı bilgi

NicProxy Haber

Tüm duyuru ve haberler  NicProxy RSS

Test Sorgusu

www.